telefonKontaktujte nás

+420 281 940 727

Tiesse Robot

TIESSE PRAHA

Tiesse Robot

Integrátor robotů Kawasaki

Tiesse Robot

Know-how, profesionalita, flexibilita a výzkum. Toto jsou vítězné karty italské společnosti TIESSE ROBOT, jejímž posláním je nabízet inovativní řešení v procesech průmyslové automatizace a robotizace s velmi zvláštní pozorností k potřebám zákazníků. Společnost sídlící ve Visanu (Brescia) se rozkládá na ploše 18 000 metrů čtverečních, z nichž 6640 je pokryto.

Její podnikání se postupem času vyvíjelo díky chytré investiční politice a strategickému hodnocení výsledků. V perspektivě vývoje, který se stále více promítá směrem k novým možnostem robotiky aplikované v průmyslu, se zformovalo partnerství s gigantem KAWASAKI pro dodávky robotů, které jsou instalovány jako kompletní pracoviště "na klíč".

Společnost TIESSE ROBOT spolupracuje se společnosti KAWASAKI již od devadesátých let, zkušenosti v návrhu a vývoji robotizovaných pracovišť jsou tedy dlouholeté. TIESSE ROBOT se zaměřuje integraci robotů do všech průmyslových odvětví, ať jde o paletizace, svařování, jakýkoliv typ manipulace, včetně oborů jako je slévarenství a tlakové lití.

Vždy s ohledem na tržní orientaci, TIESSE ROBOT dosáhl důležitého cíle certifikace kvality podle normy UNI EN ISO 9001/2000, která uznává dokonalost systému, konsolidované know-how a kvalitu produktů. Další přidanou hodnotou je profesionalita technicko-obchodního personálu, který je schopen porozumět problémům zákazníkatransformovat je do návrhů vyznačujících se inovativností a funkčností, vyvíjených rovněž prostřednictvím speciálně vytvořeného výzkumného a vývojového centra, a se zárukou stálé pomoci a přesný poprodejní servis.

 

        

Kam dál?