Tiesse robot

Tiesse robot

TIESSE ROBOT – Know- how, stabilita, flexibilita, vývoj

To jsou vítězné karty italské firmy TIESSE ROBOT, která se zabývá nabízením modernizovaných a personalizovaných řešení automatizace průmyslových procesů a zároveň klade důraz na jednotlivé detaily požadavků zákazníků.

TIESSE ROBOT sídlí v italském městě Visano (Brescia) a rozprostírá se na ploše 18.000 m², z nichž je 6.640 m² zastřešených.

Aktivity společnosti se velmi rychle rozvíjely již od samého začátku. Lví podíl na tom měla především prozíravá investiční politika a také důsledné zvažování další strategie s ohledem na dosažené výsledky. Uzavření partnerství s  japonským dodavatelem průmyslových robotů, gigantem KAWASAKI, se s přihlédnutím k vývoji v oblasti průmyslové robotizace ukázalo jako nadčasový tah.

Důležitého cíle dosáhla TIESSE ROBOT také obdržením Certifikátu kvality dle norem UNI EN ISO 9001 / 2000, který jen potvrzuje dokonalost firemního systému, know-how společnosti a kvalitu jejích výrobků.

Přidanou hodnotou je i profesionálnost celého technicko-obchodního personálu: tento tým lidí je schopen pochopit problémy zákazníka a v úzké spolupráci s vlastním vývojovým oddělením je následně transformovat do návrhů, předkládaných klientům. Garance následné technické asistence a post-prodejního servisu je samozřejmostí.