Primafond

Primafond

PRIMAFOND – se specializuje na konstrukci a výrobu strojů a zařízení pro formování jader pro slévárny do chladicího boxu , skořepinové tvarování a dnes pro anorganické procesu , v různých typech a velikostech.

Navrhujeme Vám jako spolehlivého partnera při hledání nejlepších řešení optimalizace výroby.

Činnost je plně navržena tak, aby vyráběla zakázkové stroje podle potřeb zákazníka.

Jednoduché, efektivní a spolehlivé stroje, výsledek dlouholetých zkušeností v oboru a neustálé hledání moderních řešení nabízených novými technologiemi.
Dále se věnujeme dokončování odlitků a odlitků s konstrukcí stíracích ramen a pneumatických vzpěr .

Široké spektrum doplňků doplňuje naše podnikání: automatické odpařovače pro jakýkoli proces, šroubové vrtulové míchačky ,pračky mycích strojů drtičů pro zpětné získávání písku, pneumatických vrtulí , anime burrní zařízení , nádoby pro míchání jádrových laků ,  lakované anime sušící systémy .
Typickým Vedení Rodina je zárukou činnosti žil a zabýval vždy s nadšením . Od svého založení v roce 1990 Primafond využil dlouholeté zkušenosti zakladatele Claudio Cavedon, který od počátku 70. let byl působící v této oblasti v čele prestižní Imafond společnosti. Příběh, pak, z dálky, jehož motto je „Z dlouhé zkušenosti, nejlepší kvality!“

V těchto desetiletích Primafond pevně etablovala v Itálii a vyrostl ve světě jako spolehlivý partner pro klíčové obchodů a slévárny, od malých až po velké nadnárodní společnosti.