Krown

stroje na odlévání hliníku

Společnost Krown se narodila v Madridu (Španělsko), kde se v současné době nachází ústředí kanceláří a výroby. S více než 15 lety zkušeností nabízí společnost Krown integrovanou službu návrhu, výroby, distribuce a údržby strojů na výrobu hliníkových odlitků .

Výroba strojů pro tzv. neželezné slévárny a návazné poskytování služeb jakými jsou například servis a prodej náhradních dílů – to je v kostce hlavní poslání firmy KROWN, která již od doby svého vzniku sídlí ve španělské metropoli Madridu.

Nepřehlédnutelná míra úspěchu této společnosti bývá přičítána především schopnosti přizpůsobit jednotlivá zařízení v maximální možné míře zákazníkům a ochotu řešit jejich individuální potřeby. Toto „šití strojů na míru“ při zachování vysoké kvality, stoprocentní servis zákazníkům a úspěšné řešení jednotlivých problémů ve slévárnách činí z firmy KROWN značku se zárukou.
Firemní konstruktéři nicméně i přesto neustále modernizují vybavení a vlastní stroje či  integrují poslední technologie, které se vyskytují v odvětví termických a elektronických systémů. Nabízet svým zákazníkům stroje nejvyšší kvality, a vybavené od nejlepších dodavatelů, totiž pokládá KROWN za samozřejmé.

Firma KROWN se dělí na 3 hlavní divize :

1. Výroba strojů pro slévárenství
2. Rekonstrukce
Oddělení zaměřené na automatizaci a rekonstrukci jakéhokoliv stroje pro slévárny hliníku.
3. Náhradní díly
Oddělení zaměřené na dodávky náhradních dílů pro různé typy pecí v oboru slévárenství.
Tři základní sklady náhradních dílů:
Madrid (Španělsko)
Trieste (Itálie)
Santa Catalina (Brazílie)
Praha (Česká republika)