Kawasaki robotics

Kawasaki

Kawasaki Robots,

která byla založena v roce 1906, je lídrem v oblasti průmyslové základny na zemi, na moři a ve vzduchu s designem lodí, vysokorychlostních vlaků, mostů, nosníků, motocyklů, letadel, a s rozvojem výrobních technologií “ jako jsou synchrotronové záření, jódové lasery a roboty.

Byla to jedna z prvních japonských společností, které založily své ekonomické základy v zámoří. Dnes ovládá výrobní centra ve Spojených státech, ve Spojeném království a v jihovýchodní Asii. 

Marketingová síť se také výrazně rozšířila, aby zahrnovala mezinárodní projekty vývoje a výměny technologií.

Po druhém století  KAWASAKI zvýšila svůj závazek zajistit nepřetržitý technologický rozvoj a globalizaci podnikání a věnovat většinu svých zdrojů inovacím. Uplynulo více než třicet let, protože velká japonská nadnárodní společnost měla průkopnický pohled na svět robotů.

V roce 1968 byla zahájena výroba hydraulických robotů pod licencí Unimation;poté byly antropomorfní elektrické robotyvyvinuty autonomně, dokud v roce 2010 nedosáhly cíle 100 000 jednotek, z nichž 12 000 bylo na evropském trhu. Jedná se o kompletní řadu robotů s revolučními technologickými vlastnostmi a vysokým výkonem, dále zesílenou silou regulátorů a schopnými uspokojit všechny výrobní potřeby. Základním kamenem tohoto úspěchu je použití nejmodernějších technologií a používání inovativních materiálů podle kritérií definovaných přímo ve vnitřních výzkumných ústavech.

V současné době je KAWASAKI světovým lídrem v sektoru a dodavateli hlavních automobilových skupin: k této skutečné dokonalosti TIESSE ROBOT se zaměřil na integraci svých automatizovaných systémů. > ZOBRAZTE KAWASAKI ROBOTICS