Dan Technology

de antoni

Více jak stoletou zkušeností v oblasti strojírenství a automatizace se může pochlubit italská společnost DAN TECHNOLOGY DE ANTONI. Od roku 1973 je navíc předním světovým odborníkem i na poli broušení a leštění kovových dílců a dalších materiálů.

DAN TECHNOLOGY DE ANTONI projektuje a vyrábí stroje pro výrobky různých tvarů a z různých materiálů, které potřebují povrchové úpravy – apretace, broušení a leštění i při složitých geometrických tvarech.

Firma DAN TECHNOLOGY využívá spolupráce vlastních 70ti specializovaných techniků a rozkládá se na ploše 20.000 m² z nichž 7.000 m² zastřešených pro výrobu a 1.500 m² pro kanceláře.

Exklusivní technologie této firmy umožňuje získat významné výrobní výhody, které optimalizují konečnou kvalitu výrobku a výrazným způsobem snižují čas programování a opotřebení nástrojů.

Dlouholetá zkušenost v přesných strojích, neustálé modernizovaní strojního parku, inteligentní práce skupiny specializovaných techniků, to vše umožňuje realizaci personalizovaných pracovišť na základě kvalitativních a výrobních požadavků zákazníka.

Všechny mechanické části i elektrické příslušenství a elektronika jsou realizovány uvnitř firmy, stejně jako montáž a závěrečná kolaudace. Díky tomuto systému je tak firma schopná garantovat kompletní kontrolu a spolehlivost funkčnosti strojů.