COLOSIO – Automatické vyjímací zařízení

ARCOFAST3

Automatické vyjímací zařízení série Arcofast

Arcofast je automatické vyjímací zařízení k umístění z boku (strana obsluhy nebo protější strana) k vyjímání odlitků a jejich odložení laterálním překlopením o 90°.

Skládá se z vyjímacího ramene, namontovaném na nastavitelném nosníku, elektricky ovládané pohyby vstupu a výstupu, s programovatelným přiblížením. Ovládání funkcí uchopení, centrálního vyrážení, překlopení a odložení kusu je pneumatické. Pohon je zajištěn elektrickým motorem napájeném z měniče. Systém je doplněný o elektrický rozvaděč, elektrické kabely, zařízení kontroly vyjmutých kusů s nosníkem pro 6 senzorů (naše dodávky obsahují standardně 2 senzory). Model Arcofast 3 je schopný obsluhovat stroje od 140 do 560 tun.

ARCOFAST6

Automatické vyjímací zařízení série Arcofast

Arcofast je automatické vyjímací zařízení k umístění z boku (strana obsluhy nebo protější strana) k vyjímání odlitků a jejich odložení laterálním překlopením o 90°. Skládá se z vyjímacího ramene, namontovaném na nastavitelném nosníku, hydraulicky ovládané pohyby vstupu a výstupu, s programovatelným přiblížením. Ovládání funkcí uchopení, centrálního vyrážení, překlopení a odložení kusu je pneumatické. Hydraulický pohon je přímo zapojitelný na tlakový licí stroj. Systém je doplněný o elektrický rozvaděč, elektrické kabely, zařízení kontroly vyjmutých kusů s nosníkem pro 4 senzory\ (naše dodávky obsahují standardně 2 senzory). Model Arcofast 6 je schopný obsluhovat stroje od 600 do 1000 tun.